O nas

Producent klocków ceramicznych ASLAN

 

Firma ASLAN zajmuje się produkcją i sprzedażą hurtową oraz detaliczną klocków ceramicznych. Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy linię produktów, które swoimi kształtami nawiązują do wyrobów powszechnie stosowanych w budownictwie. Nasze miniaturki powstają dokładnie tak samo. Glina jest mieszana z wodą w odpowiednich proporcjach, następnie jest poddawana procesowi formowania, suszenia i wypalania w temperaturze około 900 stopni Celsjusza. Wszystko po to aby mógł powstać wyjątkowy produkt, dający nieograniczone możliwości tworzenia. Posiadamy bardzo duży asortyment elementów.

  

Dlaczego my?

Produkujemy wysokiej klasy produkty modelarskie, które wiernie odzwierciedlają prawdziwe materiały budowlane. Nadaj zabawie realny wymiar i wybierz klocki naszej firmy.
przejdź do sklepu
Oprócz doskonałych elementów budowalnych dołączamy niezbędne w modelarstwie akcesoria użytkowe.
przejdź do sklepu
 

 

Co produkujemy?

Pomoc

  • Przykłady 

    W dziale porady można zobaczyć przykładowe wiązania, dzięki którym nadamy naszym pracom wyjątkowy wygląd. Już niedługo udostępnimy Państwu filmiki instruktażowe z lektorem.

  • Przykłady zastosowania

    W dziale galeria udostępniliśmy przykładowe modele z wykorzystaniem wyłącznie produktów firmy ASLAN. Zachęcamy Państwa do przesyłania własnych małych modelarskich dzieł sztuki i podzielenia się pomysłami z innymi fascynatami modelarstwa.

Stan zasobów

Akcesoria dla modelarzy: 42%

42%

Elementy dodatkowe: 50%

50%

Baza produktów: 70%

70%

Pomysłowość: 80%

80%